Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Відбувся практичний семінар учителів географії

Дата: 28 березня 2018 о 11:01
196 переглядів

Практичний районний семінар учителів географії відбувся на базі Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія».

Дієвою формою зв’язку шкільної географії з життям та одним із потужних засобів залучення учнів до активної суспільної діяльності є краєзнавчий принцип навчання, який робить викладання географії зрозумілим, переорієнтовуючи його з теоретичної сфери на реальне життя. Тому сьогодні освітній процес спрямований на досягнення ключових та предметних компетентностей. Саме цим актуальним питанням був присвячений семінар-практикум учителів географії з теми «Краєзнавча складова в особистісно орієнтованому підході до учнів як один із шляхів підвищення ефективності освітньої діяльності вчителя в процесі реалізації ключових компетентностей з географії», що відбувся на базі Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія».

Учасників семінару зустріла директор НВК Лариса Михальчук, вона розповіла про діяльність закладу освіти. Екскурсоводи музею освіти «Світоч» (керівник Інна Смик) ознайомили присутніх із умовами навчання учнів у різні часи, з історією створення школи і подальшим розвитком освіти у селі Великі Межирічі. Керівник історико-етнографічного музею «Берегиня» Терпелюк Марія спрезентувала історію села Великі Межирічі, предмети побуту та народну українську вишивку.

Під час теоретичної частини семінару-практикуму методист РМК Олег Літвинчук у своєму виступі окреслив шляхи реалізації компетентісного підходу до вивчення географії в контексті Нової української школи. Дмитрук Леонід, учитель географії Користівського НВК, проаналізував особливості використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії. Заступник директора з навчально-виховної роботи Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія» Полюхович Ганна висвітлила питання професійної компетентності вчителя як важливої складової якісної освіти в умовах змін освітнього середовища.

Досвідом роботи з формування ключових компетентностей учнів шляхом використання краєзнавчого матеріалу поділився вчитель географії Стрілець Юрій. Він провів відкритий урок у 9 класі з теми «Туризм як складова національної економіки», на якому учні розповіли про види міжнародного туризму, спрезентували основні регіони туризму в Україні та склали туристичну карту села Великі Межирічі.

Під час практичної частини семінару вчителі географії вирішили укласти географічно-історичний посібник про населені пункти Корецького району, а потім, попрацювавши у групах, змоделювали туристичну карту Корецького району.

Учителі географії із задоволенням відвідали пам’ятку архітектури - костел святого Антонія, про історію створення якого розповів Володимир Ільїн, учитель історії Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія». А потім з Миколою Козачком, який опікується благоустроєм цієї споруди, усі спустились у підземелля костелу. Учасники семінару відвідали і пам’ятку архітектури кінця XVIII ст., палац пана Стецького, старовинними залами якого провів Павло Соломчук, директор Великомежиріцької спеціальної школи-інтернат.

Усі учасники лишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом зустрічі, та висловили думку про необхідність подальшої співпраці.

Більше фото ви можете побачити тут

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.