Творчий проект "Кожне ім'я - це Божа благодать"
Учні 8-А класу розповіли про походження та значення власних імен.
Мабуть, немає жодної людині, а дитини зокрема, яка хоча б один раз в житті не зацікавилася б – що означає її ім’я та по батькові, звідки воно родом, які ще має форми. Учні 8-А класу із класним керівником Боровець Тетяною Ананіївною вирішили задовольнити цей інтерес. Для учнів 5-8 класів вони спрезентували свій творчий проект "Кожне ім'я - це Божа благодать".
Мультфільм "Легенда про імена" розповів історію про те, як у людини з'явилось ім'я. Перша сторінка творчого проекту "Сила двох імен" присвячувалась з'ясуванню походження і значення імен - власного та батьківського. Учні дослідили, які імена хлопців та дівчат є найпоширенішими у ліцеї.
Жіночі імена: Анастасія – 17, Дарина і Марія – 11, Софія і Вікторія – 8, Христина - 7. По одній дівчинці носять ім’я Альона, Маргарита, Евеліна, Марина, Мирослава, Галина, Валентина, Уляна, Аміна, Аполлінарія. Серед учителів: Ганна – 3.
Чоловічі імена: Максим – 17, Назар і Назарій – 14, Дмитро та Роман – 11, Владислав та Андрій – 10, Олександр – 9, Сергій та Іван - 8. Неповторними є Тимур, Ігор, Остап, Тимофій, Руслан, Борис, Арсеній, Петро. Серед учителів: Сергій і Володимир – 2.
Сторінка "Мамине ім'я дороге" розтлумачила імена матерів. Для глядачів була проведена "Іменоестафета" - конкурси "Вікторина", "Аукціон" (діти називали українські народні пісні, прислів'я та приказки, твори художньої літератури, у яких фігурують людські імена), "Шифрувальник", "Загадочка", "Псевдонім". На завершення заходу пролунала пісня "Десь по світу" на мотив відомого хіта "Despasito".
Ведучі заходу висловили сподівання, що вони намагатимуться жити так, щоб їх ім’я завжди згадували з повагою, шаною і любов’ю, та й самі ставитимуться з повагою і до свого імені, і до імен інших людей, пам’ятатимуть, що повага до імені є повагою до особистості, до людей, які обирали це ім’я, до традицій свого народу.
Більше фото із заходу ви можете переглянути ось тут: фотоальбом